KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14886530
nr 1488 6530
Oidentifierad konstnär. Omkring 1900, ej signerad, landskap. Olja på pannå, 27x39 cm, yttermått inklusive ram: 45x56 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 september 2022
kl 18:53:15
5/9 15:06:29
5/9 18:46:03